| tedytza10 a întrebat:

Stiu ca pare stupid, dar spuneti-mi si mie niste subiecte de discutie cu un baiat de 20 de ani. Eu am 15 ani! Nu va faceti griji, nu e nimic intre noi si nici nu va fi, doar ca suntem foarte buni prieteni. Il consider ca pe un frate mai mare! happy

1 răspuns:
| Iasmyna a răspuns:

Draga mea, si eu am fost in situaia ta.am 14 ani si am mai multi prieteni de la 20 d ani in sus(prieteni si nimic mai mult). pai gaseste mai intai ce aveti in comun si dupa discutati despre acele lucruri.fi tu insati.sigur te va intelege daca sunteti prieteni. te pup:*