| Chocolate a întrebat:

Stiu ca poate ma veti crede nebuna dar am o intrebare.Cum se numeste melodia aia a lu Hana Montana in care canta in refren: i wanna believe in loooove, i wanna believe in loove.Stie careva?big grinMultumesc:*

Răspuns Câştigător
| usernamealy a răspuns:

Bigger Than Us miley cyrus happy

9 răspunsuri:
| Chocolate explică:

@The. End, nu sunt cu Hana montanarolling on the floor, dar imi place melodiarolling on the floor

| Butsilee a răspuns:

De ce esti nebuna raised eyebrows si vezi ca se scrie Hannah Montanawinking bigger than us hannah montana

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

E chiar reusita melodia...si mai sunt cateva de ex
Party in the USA
True Friends
just like you

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

A...si right here e tarebig grin

| usernamealy a răspuns:

Sau We all want to believe in love e tot aia...si mie mi-a luat mult sa o gasesc ca am crezut ca o canta amber din serial

| usernamealy a răspuns:

Mai are o mel foarte faina se numeste one in a million:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creţolino, tocmai tu să fi cu hana montana crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huh... m-ai liniştit whew!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc Hasan Andreea Mihaela si eu stiu cum se numeste melodia, se numeste Bigger Than Us.si nu e o intrebare nebuneasca.