| Trăie a întrebat:

Stiu ca suna ciudat dar cine ar vrea sa ma ajute sa infintam o campanie prin care sa-i aducem pe atei inapoi la >Dumnezeu?:

Răspuns Câştigător
| doroteea a răspuns:

Eu!happy dar cum am putea face asa ceva? si cu ce te-as putea ajuta?happy
poti trimite mesaj pe privit cu ideea tahappy

2 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Imi vine sa rad prea tare ca sa comentez la asta...
Si cum planuiti sa faceti asta? Il aveti pe asa zisul dumnezeu al vostru ascuns pe undeva si noi nu stim? Pai scoateti-l sa-l vedem si noi, daca tot insistati atata ca exista.Mai bine cred in Mos Craciun.

| violeta32 a răspuns:

Mai REN da ce te doare pr tine de cum vor reusi ei e prb lor da si ce daca au un dumnezeu ascuns ...care-i trebuie ta dai stupid la intrebare si cu asta basta nu te pui u sa faci glume pe seama lor