| simo90 a întrebat:

Stiu ca suna de-a dreptul stupid. dar ma intreb. un baiat caruia ii esti simpatica, te place, iti vorbeste cu "mah"?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In general nu. Poate doar daca este foarte prost educat si nu stie sa vorbeasca altfel.

| AnaisC a răspuns:

Daca el se da la tine poti incerca, caci, daca nu te vede prea entuziasta, te va vrea imediat, daca el nu te baga in seama, poti sa incerci sa ii vb mai frumos, ca sa yi atragy atentia, iar dupa ce l-ai captat, poti sa-i vb cu ma...

| Criiss16 a răspuns:

Normal, nu, nu îţi vorbeşte cu "mah".

| madDa_1471 a răspuns:

Pai... poate asa e obisnuit :-s sau
depinde de contextwinking "du-te MAH de aici!frustrated " -> e un ***hee hee sau "cf MAH?:X " e de binewinking :X da odata ce te place etc. e de bine.hee hee sper ca ai intseles la ce ma refer pooop'sZ :X:X:*:*

| Marcki a răspuns:

Da cateodata...Si eu recunosc ii spuneam fetei simpatice "mah" da asta era mai demultblushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, suna foarte urat, eu personal nu accept nici macar sa mi se adreseze cineva cu "tu"(unde mergi TU? ce faci TU?)urasc chestia asta...am un nume, imi spui pe nume si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate!