| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca sunt pe aici si oameni care il iubesc pe Justin Bieber si care il urasc...
Dar eu sunt din a doua categorie si cu toate ca trebuia sa fac asta mai devreme sper sa va placa... poate.
Eu si cu prietena mea lucram la "We hate Justin Bieber" si cateva din videoclipuri ne-au iesit: http://www.youtube.com/user/therealiaai
Va place, ne-a iesit ceva?

4 răspunsuri:
| Floricell_4708 a răspuns:

laughing super tare fetelor nu am nimic cu acel baiat dar v-a iesit super bine

ve pup dullcekiss

| kayla a răspuns:

Nui raulaughing

| medgirl a răspuns:

Mm.amuzant big grin
nici nu-l iubesc, nici nu-l urasc, paralel. dar trebuie sa recunosc ca va iesit bine big grin

| Stixie a răspuns:

Nu exista oameni care nu`ti plac, doar oameni care te ofticahappy