| AndaAndutZa20 a întrebat:

Stiu ca toata lumea e innebunita dupa twilight saga dar cand apare si in Romania? am auzit ca ieri 16 noiembrie a aparut numai in cinemtografe...dar pe internet? vreau sa il vad si eu nu numai bogatasii rolling on the floor

4 răspunsuri:
| AdeElLl a răspuns:

Bogatasii nu e asa scump un bilet la un film, iar daca esti elev/student iti face si reducere daca te duci cu carnetu de note si pe net apare cam tarziu si nu se vede nici ff bine mai bine dai 20lei la film decat sa nu imtelegi nimic si sa se vada cu puricirolling on the floor

| AndaAndutZa20 explică (pentru AdeElLl):

Din pacate eu nu sunt nici eleva nici bogatasa. laughing... nici nu sunt in Romania de aceea am intrebat!

| AdeElLl a răspuns (pentru AndaAndutZa20):

Pai nu esti bogatasa dar nu cred ca e asa scump un bilethappy
Oricum eu te.am ajutat cu parerea mea:d

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa fii bogatas sa dai bani pe un bilet la film? pe net va aparea camp la o luna dupa ce apare in cinematografe