| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca v-am stresat cu intrebarile mele cu cadoul pentru iubit :))
Deci lui ii plac foarte mult inelele si avand in vedere ca facem peste 2 luni un an. vreau sa ii iau ceva frumos si am gasit http://silver4you-ro-magazin.allshops.ro/......I+%21.htm l si http://silver4you-ro-magazin.allshops.ro/......I+%21.htm l Care credeti ca ar fi mai frumos pe primul scrie 'forever live " adica te voi iubi mereu si pe al doilea "fall in love" care habar nu am ce inseamna :)) Deci care ar fi mai potrivit?:D

3 răspunsuri:
| ledzeppelin a răspuns:

"forever live" cum ai scris tu inseamna ''intotdeauna viu'' sau ceva de genul.Acolo scrie ''forever love" adica "mereu dragoste"."fall in love" inseamna "indragostit". Aman2 au inimioare si anumite chestii care sunt potrivite pentru o fata.Eu zic sa te mai gandesti.ai putea sa ii dai o jumate de inima pe care sa o poarte in buzunar,breloc, poate gat, intr'un loc drag etc si jumate sa o ai tu.happy

| kobra12 a răspuns:

Stresat nici nu e pe aproape