| nana_8704 a întrebat:

Stiu de cui ii place baiatului pe care il lac la nebunie, chiar daca e marlan si mi o facut zile de cosmar, si acum nici nu vbeste cu mine nici add pe facebook nu mi da laughing ca s o suparat drakului de la o poza care l am sfatuit s o stearga rolling eyes nestiind ca eu i am vazut contul desi fiind imposibil deoarece contul lui este privat si eu nu l aveam ca prieten pe hi5 si s a suparat n am mai vbit cu el din decembrie, suspin dupa el cand il vad sigh e foarte dragut desi fetele de la mine din clasa spun ca seamana cu o maimuta rolling on the floor, mie mi place asa cum e, nu sunt singura pretendenta la inima lui, mai sunt si alte fete nu stiu, poate mai frumoase deoarece se machiaza, eu nu ma machiez decat cu rimel, sincer il plac si acum mi a aflat personalitatea si ii place eu ii stiu personalitatea dar e ceva ce il retine, ok recunosc, cand o zis ca i place personalitatea mea nu stia ca s eu, cred ca acum crede ca mi am batut joc de el, eu de fapt nu mi am batut joc de el am vrut sa mi afle personalitateathinking nu inteleg, jur baietii astia is toti o apa si un pamant, stiti eu sunt plinuta-grasa si el nu stiu cum ma considera, da' cum sa fac sa mai fim PRIETENI? atat macar sa ma pot holba la el pana-mi trece laughing nu de fapt pentru a vbi cu el, si nici nu stiu daca stie ca s eu aia care s a dat drept altcineva, ceva sfaturi? va rog? :*

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Esti cam disperata dupa el.Iti faci multe scenarii in minte si cand il vezi cam o dai in bara nu? happy Am fost si eu asa. Eu zic sa incerci sa te apropii de el