| RalucaRalu97 a întrebat:

Storytime: Imi place de un baiat, dar nu stiu ce sa cred. Intr-o zi eram eu si mai multi, iar el incepuse sa vorbeasca si sa faca glume cu o fata, strigand-o nevasta si spunandu-i ca o iubeste. Poate ca am reactionat cam urat, dar m-am suparat putin pentru ca am crezut ca o place si am plecat sa ma plimb singura. Nu stiu cum am facut, dar m-am pierdut asa ca i-am dat mesaj unei prietene, iar ea normal ca i-a spus baiatului pe care il plac. El a fost primul care a inceput sa ma caute si tot el a fost cel care m-a gasit (mai erau inca cateva fete cu el). Cand m-a gasit m-a imbratisat strans. E posibil sa ma placa? Sau a facut-o doar ca sa o impresioneze pe acea fata? Precizez ca el mai facea chestii din astea in fata mea (zicea ca e frumoasa acea fata etc.). Ce sa cred?

2 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Te place, si face asa pentru ca vrea sa te bazaie si sa te faca geloasa.

| devilshelp a răspuns:

Poate va place pe amandoua? Sau incerca sa te faca geloasa daca spui ca mereu cand era de fata cu tine face chestii de genul. Asta bineinteles daca esti sigura ca atunci cand nu erai tu nu facea nimic. Ori poate chiar o place pe ea si la tine tine ca la o prietena. Sunt multe posibilitati