| HappY_5445 a întrebat:

Sugerati-mi ceva filme faine va rog! ma plictisesc de numai pot! imi plac comediile, dramele si nu stiu vreau ceva fain!

3 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

Pai de comedie incearca American pie 1, 2, 3,4,5,6,7,8,,, Jhonny English, Mr. Bean, Ala micu (Litle Man), Not Another Teen Movie Singur acasa 1, 2, 3. Actiune Fast and Furios 1, 2, 3,4,5,,, R.E.D, Knight and Day, Ghost Rider, Crank razbunare si adrenalina, Crank High voltage, Kick Boxer 1, 2, 3,4,5, Never Back Down. Horror Final Destination 1, 2, 3,4,5, Saw 1, 2, 3,4, Resident evil, Twilight 1, 2,, Fading of the Cries, Casa Diavolului, Armata intunericului, Death. Sper Sa iti placa BAFTA!

| Joker a răspuns:

Http://trailers.apple.com/

scuze am scris site-ul gresit...

| touran a răspuns:

Mo si foca pe youtobe sau garcea funda?