| Petruţa98 a întrebat:

Sunetimi niste nume de animeuri interesante! FUNDA!(scuze de categorie)

3 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=ni%C5%9Fte+nume+de+anime-uri+interesante+pentru+Petrutasweet

| xMihaela a răspuns:

Kaichou wa maid-sama; ano hi mita hana no nomae(prescurtat anohana); akikan; itsuka-tenma no kuro usagi; naruto; fairy tail; wero no tsukaima; The World God Only Knows; The Girl Who Leapt Through Time; A Channel; Akane-iro ni Somaru Saka; Asu no Yoichi; B Gata H Kei; Baka to Test to Shoukanjuu

| alexademonulnegru a răspuns:

Narutobig grin e singurul pe care il am in capbig grin