| FearFactor a întrebat:

Sunt a 8-a si acum de Craciun mergem cu colinda impreuna cu colegii de clasa dar nu suntem chiar toti si am niste colegi groaznici ma tem sa nu ma cert cu ei si sa-mi stric sarbatorile pe de alta parte as putea sta si cu varamio care vine de Craciun la noi si anul trecut am stat cu el.ne intelegem foarte bine. ne-am distrat. Ce ar trebui sa fac. daca nu merg cu clasa s-ar putea sa regret ca e a 8-a si nu o sa mai fie niciodata?!

Răspuns Câştigător
| SperanteSpulberate a răspuns:

Eu cred sa mergi la colindat cu clasa ta, si vezi ce iese daca nu iti place mergi acasa. Pe verisorul tau il vezi in fiecare Craciun.Nu ai ce pierde!
Bafta si Craciun Fericit!

3 răspunsuri:
| DSGline a răspuns:

Stai acasa mai bine decat sa te bata aia ca apoi ai pus-o!
Sau du-te la Disco!

| baby_3802 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mergi cu colegii tai de clasa...chiar daca ai niste colegi groaznici cum spui tu poate nu o sa-ti strice sarbatorile e ultimul an pe care il puteti petrece impreuna profitati sh distrati-va!

| FearFactor explică:

Nu au cum sa ma bata.numai la cap pot sa ma batawinking