| Anonima5550121 a întrebat:

Sunt admina pe o pagina de facebook si vreau sa-mi dati niste statusuri. Nu suport statusurile de dragoste idioate. De genul:
• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •,
pagina e despre adolescenti, adica serios, ce adolescent se poate indragostii cu adevarat? Poate sa fie obsesii, o joaca, ceva in mintea lor, chestii de genul. Mai nimeni peste 17 ani nu se uita pa pagina. Deci m-ar ajuta statusuri de genul :

"I need..." "me?" "No, chocolate!"; "Un iubit te poate înjunghia în inimă, un străin în faţă, un ’’prieten’’ pe la spate! Dar prietenii adevăraţi nu poarta nicioată cuţite la ei! "

Chestii de genul. Am cautat pe net si mai rau ma enerveaza cand vad numai cocalarisme. Mersi! big grin

1 răspuns:
| vardolnicusor a răspuns:

Pai statusuri despre ce? o.o?
Uite aici un site cu statusuri Ai mai multe categorii :
http://pedanny.blogspot.ro/......-2012.html