| anonim_4396 a întrebat:

Sunt alina si am 16 ani sias vrea sa pun si eu o intrebare cum poti atrage un baiat

Răspuns Câştigător
| yoannah a răspuns:

Poarta-te cat mai naturalwinking
cine te place te place asa cum estihappy

18 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, trebuie sa fi tu insuti, cat mai naturala, sa vb frumos, sa fi de gasca, sa stii sa glumesti, sa fi aranjata, curata... dar depinde de baiat, pentru ca nu toti baietii au aceleasi preferinte...

nony
| nony a răspuns:

Zii ca nu mai esti virginawinking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Fii tu insutiwinking

| Cryssy a răspuns:

Buna alina. esti tu insatiwinking

| DeeVee a răspuns:

Fi finuta si nu face gesturi penibile de fata cu el...incearca sa pari cat mai increzatoare in tine...si fi prietenoasa si atractiva...happy

Succes

Baby.ShiNe

| sTeFaN. a răspuns:

Cu un magnet il poti atrage f usor! bafta! sper ca ti-a fost de ajutor rasp meulaughing

| www a răspuns:

Ca sa il atragi trebuie sa fi atractiva. Ca sa il cuceresti trebuie mai mult.

| girlxx21 a răspuns:

Trebuie sa fi tu insuti atata tot. el trebuie sa te placa asa cum esti! Depinde si de caracter. conteaza sa te duca mintea sa nu fi copilaroasa cu elwinking

| adinescu a răspuns:

Ma eu nu inteleg intrebarile de genul asta si sunt puse foarte des.cum naiba sa nu stii cum sa atragi un baiat sau invers? c dracu ati trait in beci? probabil o sa-mi iau spupid da nu ma intereseaza

| Mitss a răspuns:

Fii sigura pe tine, zambeste, aranjeaza-te un pic, comportate cat de bine poti, fi de gasca, arata-i un pic cate un picsmug, nu ii pune totul pe tava: fi misterioasatongue.
Sper sa te ajutetongue

| Jupiter a răspuns:

In mai multe moduri. Depinde de baiat.

| 4Fun a răspuns:

Depinde cum te comporti`. happy ||

`

| zemantex a răspuns:

De ce nu te gandesti cum sa faci sa fie invers?

| viking a răspuns:

Folosesti ''Momeala Shaworma'' laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt baiat, si suntem de-o varsta. Fii tu insuti si incearca sa nu-ti dai cu firma-n cap in timpul intalnirii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii cumperi chiloti Nike...

| chriss_4751 a răspuns:

Pai.incearca sa fi naturala.nu te agita prea tare in preajma lui, nu te da in spectacol.nu face,, fite".happy aranjeaza-te unpik k deh, astia-s baietii big grin
Arata-i ca poate avea incredere in tine, k esti de treaba...si daca el chiar e potrivit pentru tine o sa vezi ca destinul o sa-ti faca pe plachappy mult succes:*

| baiatu86 a răspuns:

O parere sincera de barbate este sa fi tu insasi si restul va veni de la sine...