| User12233222111 a întrebat:

Sunt atrasa sexual de o fata dar nu și sentimental, eu sunt fata, am fost îndrăgostită pana acum doar de băieți, ce se întâmplă?

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Salut!

Este foarte posibil sa realizezi ca esti bisexual. Nu este deloc ceva rau. Poti fi atrasă si de băieți și de fete. Atata tot. Lasa-ti inima sa decidă dacă esti îndrăgostită sau nu de cineva, indiferent daca e băiat sau fata. Daca simti ceva pentru o fată, nu este deloc rau si in niciun caz un motiv de panica. Nu lasa pe NIMENI sa te faca bolnavă sau alte de astea. Trăim în 2019, oamenii ar trebui sa fie mai deschuiati la minte.

Nu-ti mai face nicio problemă. Esti complet in regula, linisteste-te.
happy

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic, dar nu te lua după alții care spun că ești bi, și că nu-i nimic rău în asta.
Ce e bun folosește vieții, să fii bi nu folosește vieții.
Așa că nu e rău, dar nici nu e bun.
Ca să fii fericită caută lucrurile cu adevărat bune, nu cele la modă.

| Andreeush a răspuns:

Posibil să fii bisexuală.

| DevilRock a răspuns:

Se întâmplă că ești confuză, nu știi în ce direcție să o iei.

| BiencutzaBia20 a răspuns:

Simplu, ești bisexuală.