| XeNon_1557 a întrebat:

Sunt baiat am 14 ani.Cum sa fac sa se uite fetele la mine?

3 răspunsuri:
| aly a răspuns:

Du-te la sala de forta.

| Dean1996 a răspuns:

In primul rand,daca vrei sa te placa fetele serioase,cheia este sa fi serios, adica sa nu fi genul de baiat care le enerveaza, sau vorbeste urat pentru a atrage atentia.Sa atragi atentia prin lucruri bune: medii mari la scoala,politicos,ingrijit,atent,sa ai caracter,si sa stii ca,chestia cu frumusetea nu e obligatorie,daca ai calitatile de mai sus,esti superb.O fata se uita la caracter,bine,majoritatea din ziua de azi si la,,look".Dar daca ai un caracter format cu calitatile de mai sus, iti spun ca vei fi irezistibil, a.si sa nu fi timid.Cu timiditatea pierzi fiind baiat, pierzi mult mai mult decat daca esti fata.Pentru ca majoritatea baietilor din ziua de azi,sunt golani(nu toti,repet,majoritatea,o mare parte).Tu nu trebuie sa fi ca ei,sa stii ca daca vei fi diferit lumea te va privi altcumva.

Concluzie: Fi politicos cu fetele ajuta-le(dar daca se iau de tine te iei si tu de ele,dar fara sa le injuri, vorbesti frumos) si trebuie sa si inveti, dar acum depinde ce fel de fete vrei sa atragi.Presupun ca serioase, daca nu...raspunsul meu era foarte scurt si la obiectlaughing

| alexadrian09 a răspuns:

Humph,e usor la tine pentru toti e usor numa pentru mine.