| UnAdolescentTimidSiSincer a întrebat:

Sunt baiat am 18 ani si pana acum n-am avut nicio prietena sau macar vreun sarut....crede-ti ca e grav? ii vad pe totii in jurul meu cu iubite relati lungi iar eu nu am avut nimic niciodata nici macar un sarut mi-e rusine si sa spun. urat nu cred ca sunt doar ca sunt diferit, mereu am cautat o fata cuminte virgina dar am dat numai de panarame eu nu am vrut niciodata sex de la prima intalnire sau dupa prea putin timp de asta le-am si refuzat.
Eu vreau sa dau la SRI sau politie ma pregatesc de mult dar simt ca am nevoie de sprijin, eu tin la viitorul meu si stiu ca voi reusii. Chiar atat de mult imi doresc o fata cuminte sa ne daruim unul altuia?
E vreo fata din teleorman dispusa sa vorbim? am nevoie de ajutor..simt ca intru in depresie.

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Vai tu laughing nu ai vrut sex la prima intalnire, si ele voiau, nu-i asa? laughing
Le-ai refuzat tu... siiiigur laughing si motanu meu aprobawinking
Daca e virgina inseamna ca e plina de calitati? laughing)
Si cu SRI si POlitie lasa-neeeeeee lasa-neeeeeeee laughing
Mai esti si de Teleorman ca viata mea, sufletul meu Liviu DRagnea laughing
PS: daca intri usor in depresie si cauti ajutor pe net, ce sa zic ia-ti gandu de la SRI si pOlitie, nici sef de post in vreun sat nu poti fiwinking
PS1: mai e unu p-acilișea de vrea sa se inroleze in Legiunea FRaanceza laughing tot asa ca tine laughing
Staț cumintEwinking băEți.

| AnonimaaaaG a răspuns:

Nu baga de seama ce zice lumea. Toate la timpul lor, poate merita sa astepti.