| omulpaiangan a întrebat:

Sunt baiat, am ochii caprui si parul saten. Ce culoare sa ma vopsesc? Eu as vrea negru, dar prietenii imi spun ca nu o sa imi stea bine.

3 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Din moment ce ai ochii caprui nu vad de ce nu ti-ar sta bine sa ai parul negru mai ales ca natural e saten.
Chiar daca ai pielea mai inchisa sau mai deschisa la culoare tot e bine, parerea mea.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce faci? Ai încărunțit la 15 ani? Atât de chinuitoare a fost vacanța?hee hee
Lasă-ți culoarea naturală, e mult mai frumoasă.

| Cristina27061999 a răspuns:

Depinde ce culoare si pielea ta
si asta conteaza
chiar mult dupa parerea mea