| NoUseForAName a întrebat:

Sunt baiat si am 18 ani si ma intrebam daca are rost sa imi incep viata sexuala acum. Nu pot zice ca nu am avut ocazii, am ocazii chiar ieri una si de aceia m-am gandit sa puna astazi aceasta intrebare.

Poate ma credeti nebun sau ironic insa sincer, sunt in dubii. Stiu ca sexul e foarte sanatos insa e si periculos.

Răspuns Câştigător
| Andrei233 a răspuns:

Frate,nu te grabi, esti tanar. Take your time happy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Faci pasul atunci când ești sigur că asta vrei, cunoști partenera (nu de alta, dar să nu fi acuzat de viol mai târziu), și ce este cel mai important, nu uita de prezervativ, trebuie să fie cel mai bun prieten al tău.
Pa, pa.

| mamasita00 a răspuns:

Sexul este periculos pentru copii. Adica mai vad pe TPU intrebari de genul am 13 ani si nu stiu ce am facut straight face Dar ca baiat la 18 ani. Cred ca nu ai de ce sa te temi.