| razvan1008 a întrebat:

Sunt baiat si am parul foarte foarte scurt. e marti si vineri vreau sa-l am putin mai mare(am un eveniment).(m-am tuns la frizer, si a inteles ca eu vreau scurt, dar eu nu vroiam.si m-a tuns ca naiba) si am inceput sa-mi dau cu ulei de ricin.Credeti ca va fi vreun rezultat dupa 4 zile?-inteleg ca la fetele cu parul lung se vad rezultatele dupa cateva luni, dar eu am parul foooarte scurt(aproape chellaughing )... vreau o parere. pls

Răspuns Câştigător
| Anca95 a răspuns:

Da! rezultatele vor aprea, dar da-te seara cu ulei de ricin si lasa pana dimineata.Succes la crescutul paruluilaughing

2 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Da! rezultatele vor aprea, dar da-te seara cu ulei de ricin si lasa pana dimineata.Succes

| AlexandraCroft a răspuns:

Buna Razvan!
O solutie este ulei de ricin, il poti gasi la farmacii si plafare, ajuta foarte mult si o sa iti creasca parul foarte repede.
Sper ca ti-am putut fii de folos multa sanatate iti doresc!