| SP1K3R a întrebat:

Sunt baiat si sunt virgin si vreau sa stiu ce se intampla in timpul dezvirginarii gen, o sa ma doara sau... spuneti-mi voi dar repede pentru ca intr-o sapt o fac

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca vaginul ''pasaricii'' trase-n teapa big grin, va fi suficient de bine pregatita printr-o ''degetica'' prealabila efectuata cat se poate de profesional in timpul preludiului, cu scopul de a umezi si lubrifierea canalul vaginal, penetrarea va deveni de la foarte la extrem de usoara si mai ales placuta. Iar daca pe penisul tau va fi monta un prezervativ asa cum este indicat in astfel de situatii, atunci in sigur si garantat actul sexual va fi unul cat se poate de placut si pe deplin satisfacator. Succes!

3 răspunsuri:
| Vikaa a răspuns:

O sa te doara, o sa curga sange mult happy

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Daca ai capul mai sensibil la atingere iti dai seama ca o sa te doara.Ca doar atunci cand introduci penisu, capul se decaloteaza singur.Am eu 14 ani, sunt virgin dar e logic sa se intample asta...

| SP1K3R explică:

Am facut-o si chiar nu m-a durut mersi de raspunsuri fratilor