| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si sunt virgin. Vorbesc cu o fata care ii cu cativa ani mai mica decat mine. Nici ea nu are experienta, cred ca e virgina si ea laughing. Sincer imi este cam si frica sa nu fac ceva dracu laughing) gen ok folosesc prezervativ pentru inceput. Dar daca cumva nu si se intampla ceva ce ma fac? Ce pastila se ia daca dai gres sau. intelegeti voi

1 răspuns:
| eliancodrut a răspuns:

Despre pastila o sa-ti spuna fetele, ca eu nu stiu. Dar iti dau doar 2 sfaturi: alege un prezevativ care sa se muleze, nu unul larg, dar nici stramt. (Eu nu am folosit niciodata prezevativ cu iubita cu care sunt de cativa ani, dar am patit-o odata, cand aveam 17 ani si am facut sex prima data, ca, fiind larg prezervativul, sa ramana inauntru.) Ia prezervtive de buna calitate, chiar daca sunt mai scumpe. I-a cel putin trei si incearca unu.
O alta recomandare este ca, pana prindeti putina experienta, faceti sex (chiar protejat) in perioada nefertila. (Vezi metoda calendarului).