| sweetmih a întrebat:

Sunt baiat si toata lumea rade de mine si spune ca sunt fata...ce ả trebui sa fac

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Justin Bieber tu esti maica?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razi de ei si spune-le ca ei sunt gay.

| TooNight a răspuns:

Nu ii baga in seama, pentru ca sunt prosti.Toti cei care zic la un baiat ca-i fata,si la fata ca-i baiat,sunt niste oameni de nimic.Zii sa te controleze,daca nu cred ca esti baiatlaughing. Tu nu trebuie sa iti schimbi atitudinea,daca iti place,doar pentru unii care nu au coloana vertebrala,stai linistit,baiatu'.:* Tu sa ramai tot asa, indiferent ce zic ei, nu-i baga in seama, ca o sa-si dea seama ca au fost niste prosti. Pa, Baiatu':*

| DDoctorita a răspuns:

Totul depinde de cati ani ai.
Daca inca esti in dezvoltare, nu te preocupa, e normal... happy

| MirceaGuita a răspuns:

Fa-ti o freza de drogat si dale in gura la aia care iti zice asa nu-ti fie frica asa te faci cunoscut fa-ti o gasca de baieti si va descurcati voi...