| anonim_4396 a întrebat:

Sunt bisexuala, lesbiana sau nu? am o colega de clasa, si prietena foarte buna cu care ma inteleg foarte bine. Dormim des una la alta si ne petrecem mult timp impreuna. Cand dormim impreuna ne strangem in brate,ne sarutam/muscam de gat, ne mai pupam pe gura, dar nu sarut, ne mangaiem. Cu toate acestea imi plac baietii, omentan sunt indragostita de unul. si si ei ii plac baietii. care e explicatia?

8 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Ai scris cu mana ta ca esti bisexuala.

| mODIN a răspuns:

Ai vrea sa faci sex cu ea?
Da:Esti bisexuala
Nu:Esti heterosexuala

| MoxiMonny a răspuns:

Nu cred că ești bisexuală. Ai un mare drag de ea și eu fac asta cu cea mai bună prietenă, e ceva normal.

| Shella03 a răspuns:

Pai sincer, e ceva normal daca ii dai un pup pe buze nu (mozol) laughing Adica e ceva omenesc. Muscaturile trebuie sa dispara si depinde ce maangaieri laughing Unele din ele mai trebuie taiate. Nu inseamna ca esti lesbiana insaaaa poate fi si un inceput... Eu zic sa mai evitati chestiuni preaaa intimee, si eu am trecut prin ceva de genuul straight face Mdaa asa ca trebuie sa pastrati o limita! Si mie imi plac baietii! Asta poate fi ceva omenesc... poate din cauza ca va maturizatii, o prostiee a adolescentei ce trebuie evitata. Nu nu esti lesbiana laughing) Dar evita chestii prea intimee! Diavolul isi baga coada laughing Sper ca te-am ajutat! :*

| Mtz_Genny_1998 a răspuns:

Maybe nu esti inca bisexuala, dar poate fi un inceput, eu asa am inceput =]]

| Maia101 a răspuns:

Nu, nu as vrea