| Catenstein a întrebat:

Sunt boboaca anul acesta si nu prea stiu in ce sa ma imbrac...ma gandeam la un tricoul anime blugi stranti si niste adidasi... dar culorile?thinking nu stiu ce culori sa port nu vreau sa arat ca un clovn de coloratstraight face
va roogg!puppy dog eyes
HELP!

Răspuns Câştigător
| Bianca18 a răspuns:

Nu o sa arati ca un clovn colorat. tricoul poate fi orice culoare vrei tu thinking Eu anul trecut, in a 9-a m-am imbracat in blugi inchisi la culoare, stramti, adidasi, un tricou roz deschis si peste o camasa alba cu maneci scurte mai larga si transparenta, nu din aceea eleganta. Eu zic ca nu e nimic in neregula cu tinuta pe care vrei s-o porti luni. Daca tot ai indoieli, ia-ti un tricou mai simplu happy Fiecare merge cum ii place.

1 răspuns:
| claudia0127 a răspuns:

Eu stiam ca anul asta se poarta cat mai multe culori de odata... oricum bascheti colorati(converse in special)se poarta si camasile in carouri caRE poT FI COmbinate cu tricouri care mai de care mai colorate