| best1people a întrebat:

Sunt cam timid de felul meu si mai retras,dar asa imi place,si vreau sa fac sex, cum abordez o fata si ce fel de fata sa fie ca sa vrea sa faca sex?

4 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Daca vrei doar sex si cat mai repede, plateste pentru el, dar NU iti recomand. Nu vei simti mare lucru, o sa cheltui banii aiurea si e posibil sa te trezesti si cu vreun BTS daca nu va protejati cum trebuie.

Asa ca ramane varianta grea, de durata: sa iti gasesti o fata care sa te atraga si sa fie reciproc, sa aveti o relatie bazate pe iubire, respect...si apoi va veni de la sine momentul in care amandoi va veti dori sa intretineti relatii sexuale. In functie de varsta si de fata, aceasta etapa poate dura destul de mult, asa ca iti trebuie rabdare multa. Nu forta nimic, totul in lume se intampla cand ne asteptam cel mai putin.

| mihaela0205 a răspuns:

Sunt curioasă să văd câți ani ai thinking
Lăsați, oameni buni, sexul mai la urmă, că până la urmă nu moare nimeni fără el happy și presupun că mai mult de 15 ani n-ai.
Cum spuneau și alții, dacă vrei sex, e plină lumea de fete doritoare, să nu le numesc altfel happy Ai dat banu' și gata.
Mai degrabă găsește-ți o prietenă și abia după ce vă cunoașteți îndeajuns, să treceți și la altele (asta în caz că ești mai mare; dacă ai 14-15, să nu treci la altele laughing )

| MariusDk23 a răspuns:

Aplauze pentru tine.
Ma omule crezi ca daca treci pe strada pe langa o fata si ii spui: "Bina vrei sa facem sex?" ea o sa spune: " Da cum sa nu.", ei bine NU! Du-te frate la curve daca vrei sex, daca vrei o dragoste adevarata invata sa te porti cu o fata, nu cu d-astea cica " cum sa o abordez sa facem sex" esti un cretin parerea mea si nu cred ca vreo fata va vrea vreodata sa faca sex cu tine.

| LorenaM19 a răspuns:

Poti incerca sa vorbesti cu ea, sa iesiti, sa fi tu insuti. Sau stiu eu. curvele nu trebuiesc abordate nici cum laughing doar cu bani big grin.