| Kindly a întrebat:

Sunt clasa a 10 a si inca nu stiu unde sa ma duc la facultate sad. Ce facultati mi-ati recomanda? mentionez ca sunt la profilul Filologie si imi plac foarte mult limbile straine dar imi place foarte mult si arta ( arta fotografica, design-ul vestimentar, makeup-ul, arhitectura, istori artelor etc. )... Vreau raspunsuri seriase daca se poate!happy raspunsul care imi place il premiez cu panglica.

Răspuns Câştigător
| Andrei233 a răspuns:

Mai ai o grămadă de timp, nu-ţi fă probleme.Eu m-am hotărât abia după ce am luat bac-ul.Dar,fiindcă mi-ai cerut o părere, îţi recomand Facultatea de Litere, Bucureşti.O consider foarte folositoare.

2 răspunsuri:
| crhh a răspuns:

...sau iti poti incerca norocul in Cluj, la Universitatea Babes Bolyai

| Rebeeca17 a răspuns:

Hei si eu sunt la filologie-jurnalism.ai putea sa mergi la Psihologie,Jurnalism, Relatii Internationale, Litere,. sunt o gramada de optiuni! Eu sunt clasa 11-a si m-am gandit sa merg la Psihologie! :*