| rumi36 a întrebat:

Sunt clasa a 10 a si vreau sa particip in Erasmus+ pentru schimb de experienta dar nu stiu absolut nimic despre toata treaba asta cu erasmus+,intru la ei pe site si ma uit ca la filmele indiene fara subtitrare, care e faza?
Tin sa mentionez ca liceul meu este scoala ambasador.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.De ce nu iei legatura cu profesorii care se ocupa de Erasmus in liceul tau? Iti vor raspunde la toate intrebarile tale, ca doar asta e treaba lor.Eu iti sugerez sa participi in program cand ajungi la facultate, dar faci cum doresti.Succes.