| pf0ax a întrebat:

Sunt clasa a 11 a si ma gandesc sa merg la facultate in afara tarii.

E prea tarziu sa mai incerc sa fac ceva acum? Stiu ca trebuie voluntariate si chestii de genul dar eu nu am facut absolut nimic pana acum.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Termina-ti liceul si ia-ti AC-ul cu note foarte mari ca sa ai o sa sansa sa mergi la facultate afara.
Nu are cum sa fie tarziu acum, fiindca nu ai terminat inca liceul si nu ai luat BAC-ul.

In ce privesc voluntariatele, nu sunt necesare pentru facultatile de afara!

| Valentinaldoilea a răspuns:

Nu e tarziu.
Succes!