| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a 12a. Initial nu voiam album cand toti ceilalti facusera deja bustul, m-am razgandit si i am zis dirigintelui. El a zis ca o sa vorbeasca cu fotograful, acum a aparut o neintelegere intre diriginte si restul colegilor si a ramas ca pozele pentru sa fie facute maine. Nu stiu daca dirigintele i-a zis fotografului si de mine. Credeti ca este vreo problema sa i spun eu maine fotografului ca vreau si eu album? Pana la urma il platesc si nu am incurcat cu nimic

1 răspuns:
| tupu13 a răspuns:

Eu as spune sa il intrebi. In mod normal nu ar trebui sa te refuze