| Jahshdjd a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si mi se scade nota la purtare la 7. Ma afecteaza daca vreau sa intru la liceu sportiv? Mentionez ca am luat probele sportive cu aproape 10

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, te va afecta.

| dullcat a răspuns:

Buna.Si pentru ce ti se scade nota cu asa multe puncte? Nu conteaza, de aceea apar astfel de discutii/propuneri, special pentru cei ca tine laughing :

https://ziarulunirea.ro/......ie-877939/

| LisaJulie a răspuns:

Din pacata da dar incearca sa vorbesti cu profesorii, poate se remediaza situatia

| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! Da, te poate afecta chiar dacă ai luat problemele sportive cu note mari, deoarece, ca orice altă școală, aceștia cauta elevi cu note bune la toate materiile și mai ales la purtare. Ce te sfătuiesc este să vorbești la școală la care dorești să fii admis despre asta