| Radu_Robert_Agapios_1994 a întrebat:

Sunt clasa a8-a și as vrea sa întru la Liceul C. Kirițescu, este cineva de acolo care poate să-mi spună dacă merită sa intru, cum sunt profesorii și dacă sunt condiții?

1 răspuns:
| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

E super ok liceul si profi sunt geniali iti spun pentru ca eu amnu terminat acum 1 an. Dar cand am intrat eu era nasol ca erau reguli nasoale rau. Dar acum cu schimbarea directoarei e, super ca lumea mai ales ca este foarte apreciat liceul pentru firmele de exercitiu si toate activitatiile pe care le face.