| Kleb a întrebat:

Sunt clasa a9a si sunt o fire extrem de timida, nu am pic de tupeu in mine...Problema e ca, colegii mei de clasa ma cam iau tot timpul peste picior, fac glume pe seama mea...Nu pot sa am nici un fel de reactie, mai ales ca sunt destul de scund si slab, altfel ii faceam eu sa inceteze. Ce sa fac sa incep sa ma inteleg mai bine cu ei, sa nu mai fiu eu tot timpul subiectul de glume

2 răspunsuri:
| mayaxhh a răspuns:

Hei, asa eram si eu..Doar daca se uita cineva urat la mine incepeam sa plang, si eram extrem de timida..Pana intr-o zi cand si-au batut niste baieti joc de mine..Am stat si am meditat putin si mi am dat seama ca nu merita..Trebuie sa stii sa le dai replica frumos de fiecare data si sa fii tu insati, fiindca intr o lume ca asta conteaza sa fii tu insuti...
Curaaaaaaaaj! Stii ca poti, eu cred in tineeeee!