| anonim_4396 a întrebat:

Sunt complet indragostita de un baiat, si prietena mea cea mai buna, la fel..., dar nu stim pe care din noi place...Cum putem afla?

Răspuns Câştigător
| eu4you a răspuns:

Eu zic sa renuntati amandoua la el.Nu merita sa va riscati prietenia pentru un baiat.Dar, daca tot vrei sa aflii eu zic:a. sa il intrebati direct b.sa il intrebati pe prietenul lui cel mai bun
c.sa aflati de lacei mai populari copii ai clasei(ei mereu cunosc aproape toate secretele ce exista intr-o clasa)
d.rugati un/o cunoscuta care manipuleaza usor sa il manipuleze si pe el.
Daca imi mai vin si alte idei(caci sunt o gramada de metode prin care se poate afla) iti mai spun!

| ea0doar0ea a răspuns (pentru eu4you):

Te rog sa imi mai spui, dai sfaturi bune, multumesc!

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Cum il placeti voi,asa poate sa va placa si el! Incerca sa afli daca te place, poti vorbi cu el si sa-i dai de inteles ca il placi, nu trebuie neaparat sa-i zici direct! Dar sa nu fie mai rapida prietena ta si sa faca ea primul pas!

| XtremePWN a răspuns:

Intreaba-l .

| lyllyshor a răspuns:

O sa te certi cu prietena ta daca una din voi o sa fie impreuna cu el.dar poti sa te risti.pur si simplu il intrebi pe care place mai mult dintre voi.