| Cosminel1192 a întrebat:

Sunt complexat din cauza nasului meu straight face. Poate nu e asa, dar am impresia ca nu se uita nimeni la mine, iar daca se uita,se uita din cauza nasului. Nu e ca al lui Pinocchio dar e mai maricel si se observa. Cum pot scapa de acest complex? Si pe fete,var atrage un asemenea baiat?
Nu sunt nici un baiat care sa se bage in seama, sa cunoasca etc. Sunt mai retras,linistit. Daca se iveste ocazia sa cunosc pe cineva,ok daca nu, nu.Mersi,funda

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Stai calm, majoritatea fetelor nu cauta "fotomodeli".
Asa cum noi ne uitam la cur-fata-craci, ele se uita la haine-bani-anturaj.
Uita-te in jur, sa vezi cate maimute ceafa-lata cu iq-ul sub medie, cocalari imputiti, cuceresc fete frumoase, si de multe ori chiar destepte. Crezi ca-s frumosi? Se imbraca bine? Nu. Sunt doar siguri pe ei. Cam asta trebuie sa ai ca baiat, ca sa cuceresti fete. Daca ai in tine aroganta aia de om implinit, reusesti. Ca baiat retras, linistit, sincer, putine te vor.

| BadLara a răspuns:

Ăia cu nasul mare au *** mare, nu ştiai? Toate fetele ştiu asta, dar na, nu or să recunoască.