| Andra_8516 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 1 luna jumate si nu prea ma baga inseama, nu ma strange in brate, marog, chestii de astea doar pe mess mai prinde ceva curaj. Voi ce spuneti sa fac? DAU FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| Bogdy32 a răspuns:

Eu as spune sa fi tu mai curajoasa, sa-l duci intr-un loc fara lume si sa-l saruti

6 răspunsuri:
| Bianquis a răspuns:

Pai
nu mai astepta sa actioneze el
fa si tu ceva
sau spune-i
intreaba-l de ce sa distantaat de tine
desi cred ca a facut-o pentru ca l-ai cam deglijatthinking

| alexia_3638 a răspuns:

Ar trebui sa faci tu primul pas poate este mai timid.
Sau fara suparare poate nu mai vrea sa fie cu tine sper sa nu te superi. Ar trebui sa vorbesti cu el intre 4 ochi.

| raluca18 a răspuns:

In primul rand ce varsta ai?

| Loka a răspuns:

Poate ca e timid si asteapta sa faci tu pasul urmator.

Mult succes

| ana13 a răspuns:

Pai depinde si cum te`ai purtat si uh cu el, da` mai bine ar fi sa vb cu el...si sa-l intrebi ce nu`i convine:. fi si tu mai tupeistabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica vrei sa te sugrume sau cum?