| cezara_8851 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 3 saptamana. si el este foarte timid nu stiu cum sa il abordez ...nu l-am sarutat inca si nu vreau sa mai astept dar mi-e frica sa fac eu primul pas HELP!

3 răspunsuri:
| ShaDoW11 a răspuns:

Pai daca el e timid si tu vrei mai multe de la el. Fa tu primul pas

| andreeah20mileycyrus a răspuns:

Nu sunt eu "experta"in asa ceva dar pot sa-ti spun ceva... poate fi timid pentru ca crede ca tu nu vrei sa faci asta vorbeste cu el incet incet apropiete de el si asa afli ce vrea si el.sau poate el nu te place cu adevarat scuze ca zic dar se poate sarutal si vezi ce atitudine are dar cred ca ii va place-a ca orice baiat

| FOKA a răspuns:

Pai si eu am fost timid si stiu cel mai bine cum este iar timiditatea lui vine de la faptul; l ca nu stie daca tu il placi pe el si nu vrea sa te piarda si alte kesty de genul asta asa ca fa ceva care sai arata ca iti place de el