| codreanumirela a întrebat:

Sunt cu un baiat de 8 luni si la craciun facem un an de cand suntem impreuna si noi ne-am gandit ca pe la anul sa ne casatorim pentru ca intre noi e o distanta foarte mare credeti ca gresim? el termina facultatea la anul iar eu vreau sa o incep ne intelegem foarte bine si vom sta la el acasa ce ziceti procedez bine? multumesc mult pentru raspunsurile la intrebarea ...mentionez ca el este din bucuresti

1 răspuns:
| alexam a răspuns:

Totul e bine! Multa fericire si apoi Casa de Piatra! Mentiunea ca el e din Bucuresti nu imi place... Gasiti un oras de provincie care sa va placa si sa va caracterizeze, Bucurestiul ucide sufletul! E urat acolo! sad