| Sakura_9140 a întrebat:

Sunt cu un baiat si eu vreau sa-l sarut dar el nu vrea, chit ca spune ca ma place mult... dar oare de ce nu vrea?

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Dar el s-a sarutat vreodata? Daca este timid sau nu stie sa sarute? Asta poate fi una dintre cauze.ADaca el a mai sarutat atunci nu-mi pot imagina de ce nu vrea sa te sarute.

6 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Pai poate ca grabestiputin lucrurile? lasa-l in pace cu asta il iei in brate ii faci alceva pana se obishnuieste cu ideea totusi cati ani ai?

| AngoOra a răspuns:

Poate nu a mai facut asta niciodata si e timid...probabil ii e frica ca nu iti va place cum te saruta happy
sau poate vrea ca prmiul sarut sa fie special, intr-un loc special, intr-un moment special, cu o fata specialawinking (adica tu big grin )

| Sakura_9140 explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Am 15 ani si el mi-a zis ca nu a mai sarutat pe nimeni inainte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca nu te considera atractiva laughing

| FightLoveHope a răspuns:

Nu te supara, cam cati ani ai?
However, iubirea nu are varsta.
Daca el nu vrea sa te sarute inseamna ca nu simte ca e timpul pentru chestia asta. Daca te place, si tu ai incredere in chestia asta, ar trebui sa astepti.

Mult succes in continuarewinking.

| shadow999 a răspuns:

Cine stiethinking Poate nu e pregatit:-s