| NotAndreiZz a întrebat:

Sunt dependent de lol si mi-ar trebui o iubita ca sa ma las.Ce sa fac ca nicio fata nu vorbeste cu mine?

9 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu trebuie sa te lasi de lol, doar sa joci cu moderatie nu 12 ore pe zi.

| sierra1 a răspuns:

~NotAndreiZz:...Ce sa fac ca nicio fata nu vorbeste cu mine?~

ești urât foc sau ai o altă problemă?

| Hyperion7 a răspuns:

Sunt atâtea materiale pe net,doar caută!
Nimeni nu se naște învățat! Toți experimentam, citim, lucram sa ne perfecționăm.E o întreagă poveste, nu exista o pastila magica care sa te învețe și nici vreun guru care le știe pe toate, clar.

| Madaxo97 a răspuns:

Caută o fată care se joacă si ea jocuri video, sa fiți amândoi gameri.
Nu vorbesc fetele cu tine dacă nu ieși din casă, bagă-te in seama cu mai multe, una din ele va vorbi cu tine, te asigur. Încearcă sa mai reduci din orele la jocuri, fetelor nu le plac obsedatii de jocuri video, rar găsești pe cineva cu pasiunea asta.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Să te apuci de ascultat manele și să arunci cu bani în stânga și-n dreapta, să te exprimi ca unul cu patru clase, să-ți iei un lanț de aur, un "benveu" etc (you get the picture) și atunci vor sări toate fetele pe tine.

| madalina2090 a răspuns:

Dependent de ce anume?

| MeisterSchnitzel a răspuns (pentru madalina2090):

League of Legends (parcă așa-i zice) - e un joc video

| madalina2090 a răspuns (pentru MeisterSchnitzel):

Ok.
nu stiam

| Irina234561 a răspuns:

Trebuie să te lași de jocuri sau să te joci mai rar, fete vor atenție și afecțiune, nu un robot care nu le bagă în seamă. Dacă îți place de cineva anume, poți să îi dai impresia ca te-ai schimbat ca să se apropie de tine