| Pisiii :x a întrebat:

Sunt emotiva! Chiar foarte emotiva! Adica am o multime de carnetele, am si jurnal, am si o lista cum sa o distrug pe prietena mea cea mai buna, si o lista cum sa o jignesc pe mama, o lista cum sa ma omor! Le tin pe toate intr-o mapa... insa am realizat ca, chiar o iubesc pe mama si pe prietena mea cea mai buna si tin la ele, asa ca m-am gandit sa ma duc la siret [ e la vreo 15 kilometri de oras] si sa-mi arunc mapa cu tot cu carnetele, liste si jurnal! E bine ceea ce fac nu?

15 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Cred ca mai bine ar fi sa le arzi ca sa fii sigura ca nu vor ajunge pe mana niciunui nebun care se scalda laughing)

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da happy Du-te si aruncale!

| loundy a răspuns:

Pai, primul pas spere vindecare e ca ai realizat ca e o problema ceea ce faci! Stiai ca e o boala sa vrei sa le faci rau celor dragi? Gandeste-te ca persoanele alea tin la tine si ca nu ai nici un motiva sa le ranesti. Si nici pe tine. Nu pot sa inteleg de ce va place la unii sa va complicati viata asa...adica cand deja exista atatea lucruri rele in lume, si atatea lucruri care te pot face sa suferi, mai adaugi de buna voie cateva pe lista. Si ca sa iti raspund la intrebare... Evident ca e bine ce faci. Du -te si arunca-le, arde-le scapa de ele, pentru ca daca le gasesc prietena sau mama ta o sa ai foarte mult de suferit.

Si ca un sfat. Sa nu incerci niciodata sa iti iei viata, e cel mai pretios lucru si milioane de oamnei asteapta ani intregi cu sperant ca mai au o sansa la viata, asa ca mi se pare dovada de lasitate si rautate pura fact de acei oameni sa faci asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine zis @paris laughing)mai bine le arzi si faci foc, pentru ca oricum e frig.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Da, foarte bine! De ce să vrei să îi faci rău unei persoane pe care o iubeşti?happy
Pentru siguranţă, mai bine le arzi, dar să ai grijă cu focul!happy

| Diva a răspuns:

Arunca-le dupa cr vezi filmul Greta neaparat

| Pisiii :x explică:

Pe frigu asta nici un nebun existent nu cred ca se scaldawinking

| Pisiii :x explică:

Okwinking
am sa ma uit si la filmul acela Greta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia legatura in privat cu hirciog ca ti-o arunca el.In fiecare seara trece peste pod deasupra Siretului. Dar in Dunare n-ar fi mai bine sa ineci toate gindurile negre? E mai mare si cu mai putine sanse sa le mai gasesti. O fac si in Dunare.

| nobody_9468 a răspuns:

J' eu am vazut filmul gretalaughing
mi l-a adus unchimiu pentru. a ma cunoste pe mine insumiwinkingtongue
ai grija sa nu te arunci si tuwinking...incearca sa te schimbiwinking

bafta

| anaid a răspuns:

La ce sa te mai duci pana la Siret cand ai un tomberon sau o bricheta acasa? Si da este foarte bine ce faci.Asta nu inseamna ca esti emotiva asta inseamna ca judeci, chestia cu emo nu te prinde...nu e de tinewinking

| Bubble a răspuns:

Nu e bine.Ardele.
NU IN CASA!
Arde cate una. vezi tu.
Nu le arunca! arde=le sa disparahappy
si gatahappy
daca nu le arzi te vei gandi mereu la ele. unde sunt etc.
si ai grija cu gandurile astea. exista psihologhappy

| manciuelena a răspuns:

Sigur ca da

| sergent91 a răspuns:

Da chiar este foarte bine ce vrei sa faci cu mapa aceea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti alea poti sa le arunci cum sa iti omori prietena si mama. dar jurnalu' nu face greseala asta.winking
stiu cum e sa fi emotiva si eu am o lista cu cine sa distrug cand voi fi mare.laughing
jurnalu' nu-l arunca pastreazal si ai sa razi cu mama si prietena ta. mai tarziu cand vei fi mai mare
love strucklove strucklove struck.[:*]
id-ul meu : no. xyzz