| Artemisia a întrebat:

Sunt fana Vampire Diaries, mai am un pic si am terminat de vizionat sezonul 1.Am vazut ca Elena s-a atasat foarte mult de cei doi frati. Cei care au citit cartiile sau cei care stiu ce se va intampla in continuare in sezon, puteti sa imi spuneti cu care dintre frati ramane Elena pana la urma, cu Demon sau Stefan?

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Ramane cu Stefan, am citit si cartile dar nu au deloc legatura cu serialul, serialul e mult mai bun cartile sunt pe langa raustraight face am vazut sezonu 1 de 2 ori si acum astept episodu 5 din sezonu 2love struck

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Inca nu s; au filmat toate episoadele si nu se stie cu cine o sa ramana in finalhappy au aparut si primele episoade din sez 2 si din cate am auzit in acest sezon Stefan isi da seama ca inca are sentimente pentru Katherine 'pentru ca in ultimul episod din sez1 apare si ea prin peisajhee hee]iar Elena isi da seama ca il place pe Damon mai mult decat pe un prieten... dar cred ac pana la urma ea o sa ramana cu Stefan. dar repet, nu se stie inca pentru ca nu s-a filmat. iar cartile nu le'am citit pe toate.De fapt am citit doar primul capitolhee hee

| evelyna_1193 a răspuns:

Si eu sunt fanawinkingpai...cartile nu preau au legatura cu serialul... dar eu am citit primele 4 carti si pana la urma elena devine vampir si apoi moare, dupa care a4a carte e din perspectiva lui bonnie care vorbeste cu elena(moarta)happysi reuseste sa o invielaughing, iar ea devine inger si ramane cu stefan si el si cu damon se inteleg in sfarsit dar oricum filmu e mult mai tare=>^^)sper ca te-am ajutat:*