| sweetchocolate a întrebat:

Sunt fata in clasa a7a si as vrea iarna aceasta sa imi cumpar cizme peste genunchi si sa le port la scoala, cu colanti blugi etc., cu fuste nu [ la scoala], dar ma tem ca se va lua iarasi diriginta de tinuta mea, cum o face tot timpul. Cam cat costa o pereche?

1 răspuns:
| AlexandraHNY a răspuns:

Costa intre un mil si 2 cele de piele din magazinele bune...si de ce sar lua diriga ta de tine ca ai cizme lungi? zi ca nu vrea maicata sa racesti si ii inhizi gurawinking