| Rumpelstiltskins a întrebat:

Sunt fata si am o problema la scoala. Nu e cine stie ce dar cred ca un profesor se da la mine... face comentarii perverse dar subtile legate de hainele pe care le port ( fusta scurta, colanti, bluze cu decolteuri) tot incearca sa puna mana pe mine in orice fel si ma cam sperie...e batran si e vaduv (nu ca ar avea vreo importanta) Dar as vrea sa trec peste asta singura si ma intrebam daca cineva site cum sa ii dau apa la moara
....gen replici care sa il lase fara raspuns...Sau cum sa profit de faptul ca Sunt preferata lui..cum sa ma bag in seaman cu el ca sa raman asa

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Scuza-mi limbaju, dar cand te imbraci ca o traseista, cam ce ai vrea sa auzi?

| IsabelaIssa a răspuns:

Ce ar fi sa iti schimbi hainele cu unele normale, si sa nu mai vrei sa mai fii preferata lui. Floresdemayo are dreptate. happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Te sperie, atât de mult, dar, cu toate acestea, îți dorești cu nesaț, să te bagi în seamă cu el, să-i mai intri și în grații, să mai rămâi și așa, adică preferata lui. Chiar te sperie? Sau, de fapt, te flatează curtoazia lui? Ori te sperie gândul că, dacă te vei îmbraca decent, cum se obișnuiește, într-o instituție, vei pierde teren, și nu te vei mai numără printre preferatele lui?
Măi, dar mare ghinionistă, mai ești! În loc să atragi privirile unor băieți tinerei, tu atragi privirile... bunicilor. Shit!
Good bye, troll-is! : ))

| cristimihailov a răspuns:

Imbraca-te normal.

| Radu284 a răspuns:

Tu esti troll?
Pe de o parte zici ca ai o problema cu asta si ca te cam sperie, dar ceri sfaturi despre cum sa-i dai apa la moara?

Si vrei sa spui ca tu nu stii cum ai putea sa-i dai apa la moara? Trebuie sa te invete cineva?