| Cosminel1192 a întrebat:

" Sunt foarte complexat de faptul ca am nasul mare. Mi-e rusine sa ies in public si faze de genul. Cum as putea scapa de acest complex? Cand cineva se uita la mine, ma feresc sa stau din profil sau cred ca se uita la nasul meu.(am impresia ca fetele nu se uita la mine din cauza nasului) La fata eu zic ca sunt dragut.dar nasul. Cum pot scapa de acest complex?"

3 răspunsuri:
| irinuk28 a răspuns:

Dar cam ce ai vrea să faci?
Așa te-a lăsat Dumnezeu, iar cine te place, te place, cine nu, să te pupe în fundwinking. Nimeni nu-i perfect și nici nu o să fie vreodată. Dacă te arăți lumii complexat, firește că și ei te vor percepe la fel.Fi încrezător și arată-te mulțumit, doar așa o să poți să ai încredere în tine.
Știu că poate o să zici că îmi e ușor să vorbesc, ba din contră, nici eu nu sunt mulțumită de mine, și eu am defecte, dar asta nu înseamna că trebuie să ies cu o punga de hartie pe cap.
Baftă!

| Danişor a răspuns:

Salut! pai da ce vrei sa faci acum? asa te-a lasat Dumnezeu, iar cine te place, te place, cine nu, sa te pupe in fundbig grin. Nimeni nu este perfect nici nu o sa fie vreodata. Daca arati lumii complexat, o sa inteleaga si ei.Fi increzetaor arata-te ca esti multumit, si sa ai incredere in tine D:

| irinuk28 a răspuns (pentru Danişor):

Ăăăăă, de ce te-ai inspirat din răspunsul meu?
Dacă nu știai să-i răspunzi, mai bine îți vedeai de alte întrebări, așa te faci de rușinewinking.