| Ingerfararipi333 a întrebat:

Sunt foarte dezamagita... am vorbit cu un baiat ceva timp, am fost impreuna, imi spunea ca tine la mine si chestii dragute, facea gesturi frumoase, nimic suspect. Insa de o saptamana nu am mai vorbit pentru ca el ma tine pe seen si i-am zis ca nu mai vreau sa continuam si tot nimic. Acum am aflat ca vorbeste cu alta fata (de la un prieten comun) si ca erau impreuna dinainte sa fie cu mine! Fata aceea l-a intrebat de mine si daca am iesit iar el nu recunoaste absolut nimic, spune ca nu a fost nimic, a fost doar o iesire "asa simpla" dar el imi spunea ca tine la mine foarte mult si ca ma iubeste! Sunt foarte dezamagita. Ce sa fac? Sunt constienta ca trebuie sa parasesc povestea aceasta dar cum sa ma refac? Am nevoie de sfaturile voastre! Nu ma asteptam ca nici macar sa recunoasca ca am vorbit... Multumesc.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Altă dată să nu te încrezi în vorbe. Ești dezamăgită pentru că te-ai amăgit singură. Acum ai învățat o lecție. Lecțiile se plătesc. Ai plătit lecția cu durerea ta de acum. Ca să îți treacă, caută alt băiat. Dacă îți spune că te iubește, începi să râzi și îl intrebi, serios, pentru cât timp, până mâine, câte iubite mai ai pe care le aburești la fel, etc.

| RAY a răspuns (pentru sadrian46):

Iar baiatul trebuia sa o ceara in casatorie?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Iti trece cu timpul asa-i cand sunteti copii

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Esti singura care a gandit matur, acel baiat e copil ea viseaza la nunta, vad ca asta e o obsesie, fetele vor nunta si copii la 14, 15 ani, jesus sunt atatea drame reale

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

Nu cred ca vrea niciuna nunta sau copil dar e normal cand iti place un baiat sa vrei sa ramai cu el si sa-ti para rau cand vezi ca el incepe s aplaca pe alta, nu e nici ea de acuzat.

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

E normal sa visezi la monogamie? e trist adry

| RAY a răspuns:

Stau si ma intreb de lipsa ratiuni din mintea voastra,nu ganditi si voi asa, ca noi la pubertate avem o dorinta sexuala puternica, asa ca cautam sa facem sex, ce ai vrea sa vrem nunta la 14, 15 ani?

| iamagirl1234321 a răspuns:

Și eu am trecut prin ceva asemănător..trebuie să treci peste, să nu te mai gândești la el și să îți ridici moralul. Ieși afară, plimba-te. Motiveaza-te! Ești o fata puternica și nu te pune nimeni la pământ. Poți avea multi alți băieți mult mai frumoși decât tipul. Treptat îndeparteaza-te de el. El a pierdut nu tu. Sper că te-am ajutat❤️

| RAY a răspuns (pentru iamagirl1234321):

A pierdut nunta cu ea

| iamagirl1234321 a răspuns (pentru RAY):

Ce legătură are asta cu răspunsul meu?

| RAY a răspuns (pentru iamagirl1234321):

Poți avea multi alți băieți mult mai frumoși decât tipul. Treptat îndeparteaza-te de el. El a pierdut nu tu. Sper că te-am ajutat❤️

ce a pierdut el?