| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte disperata si nu stiu ce sa fac. m-am prezentat cand a trebuit sa semnez somajul si apoi ei imi zic sa fac cursuri gratuite si eu nu vreau sa fac imi dau amenda sau imi taie din somaj? nu am dat inca certificatul de nastere si diploma de studii, am facut doar cateva teste, acetse cursuri cica dureaza 2 saptamani ca antreprenor, va rog urgent sa ma ajutati

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Asa e... daca nu faci amaratu ala de curs iti taie somaju, fa l la urma urmei nu ai nimic de pierdut