| BMX_2415 a întrebat:

Sunt foarte fericita uitati-va si voi:http://www.youtube.com/watch?v=2MovAozCKjk

Răspuns Câştigător
| Mauve a răspuns:

Ati vazut comm-ul de mai jos? :
Mom: why are you crying?

Boy:cause justin bieber got shot

Mom: you know its fake!

Boy: thats why im sad!

5 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Interesant,eu n-am nimic impotriva lui, dar nici de el nu imi place laughing

| Jessica a răspuns:

Asta nu cred ca e adevarata. Nu imi place deloc JB! Dar totusi fiti seriosi oameni buni cum sa va bucurati de moartea unui om?

| NewSummer2013 a răspuns:

Deci: WOW!

Sincer, desi nu prea imi place mie chiar asa mult Justin Bieber, nu pot spune ca-l urasc chiar atat de mult in cat sa-i doresc moartea.

Adica e si el om! Chiar daca e mai asa si...mai pe din colo, tot om e! Tot un suflet al lui Dumnezeu!

Daca unele persoane il plac, treaba lor.
Iar daca alte persoane il urasc din tot sufletul, tot treaba lor.

De fapt asa sunt toti oamenii.
Fiecare dintre noi avem "admiratori" si persoane cu care ne intelegem si ne apreciaza. Si tot fiecare dintre noi avem si dusmani sau persoane care ne barfesc si nu ne suporta prin preajma.

Cine suntem noi sa judecam? Toti oamenii sunt egali.

| Marynna a răspuns:

Vai @TeIubesc mi-ai luat vorbele din guralaughing.Cum spune si @TeIubesc,nu am nimic cu el,nu imi place,dar nici nu il urasc.E totusi un om,care a avut un noroc chior e adevarat,dar e om! De ce il urati? V-a facut ceva? Il urati pentru ca are succes? Asta e,a avut noroc. Daca nu va place muzica lor nu comentez nimic, nici mie nu-mi place, dar sa ziceti 'Il urasc pe JB!","Sa moara JB!" nu mi se pare normal

| KaRa23S a răspuns:

Mama ce tare a fost faza. Esti amuzanta. Mi-a placut foarte mult