| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte incet, ma misc incet, mananc incet, gandesc incet... Adorm foarte greu, de fapt, la cat de repede trece timpul, nici nu imi mai place sa dorm. O duc foarte greu, pentru mine 5 minute nu mai inseamna nimic, de exemplu, trec 5 minute ca si cand ar trece 20 de secunde. Am renuntat la toate jocurile de pe calculator si tot la fel de incet sunt. Ce as putea sa fac ca sa imi revin, sa fiu mult mai rapid, sa pot face o gramada de lucruri intr-o singura ora?

2 răspunsuri:
| Raizen69 a răspuns:

Gasesteti geva care sa te atraga cu adevarat incat sa poti iesi din aceasta rutina zilnica.

| Kushina a răspuns:

Poate nu ai energie, asa ca manance/bea ceva ce ti-ar putea da energie