| MICUTALUJUSTINBIEBER a întrebat:

Sunt foarte matura si nu sunt proasta ca voi vreau doar un iubit dar sa fie emo si sa aiba 14, 16 any daca aveti idiuri de baieti emo luati idiul meu elisahulea si vorbiti cu mine pe mess sunteti emo? hai sa ne cunoastem

13 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Helooo asta nu e site de matrimoniale
Apropo.nu se vede ca esti matura si nici cealalta afirmatie nu prea ne-o dovedesti.
De unde stii tu cum suntem noi?

Papa!
Du-te si te taie ( ca tot esti emo), in loc sa pierzi vremea degeapa pe site.

| Nicoleta a răspuns:

Daca usename-ul tau este "MICUTALUJUSTINBIEBER ", atunci claaar nu esti matura si mai ai mult pana sa ajungi sa fii matura.
Trebuia sa gandesti putin. macar putin inainte sa pui intrebarea asta.

| Диана a răspuns:

Păi ce-ţi mai trebuie emoişti dacă deja îl ai pe Bibăr?raised eyebrows Oh no!:O

Ai de gând să-l inşeli? straight face Săracu'... Cât o să sufere. rolling on the floor

| Maya. a răspuns:

Pai noi suntem prosti. Ce-i ala id?straight face

Cine-i Bieber?laughing

Bai dar prosti mai suntemlaughing

| Anonima307 a răspuns:

Ma ustura ochii cand citesc ce ai scris rolling on the floor

| Insanity a răspuns:

Ai zis cumva "nu sunt proasta ca voi"?

Daca am inteles corect, si nu te-ai referit la altceva, pai inseamna ca esti, mai ales dupa username'ul tau...

Aici nu sunt matrimoniale, cumpara un "Anuntul" de la magazinul de ziare happy

| Kid_5068 a răspuns:

Matrimoniale raised eyebrows

| fender92 a răspuns:

rolling on the floor) s|_|ck Justin Bieber.

| miky_4769 a răspuns:

Tradus, mesajul tau ar fi cam asa
Sunt foarte matura(fara diacritice=un fel de feminin al mopuluirolling on the floor ) si nu sunt normala ca voi vreau doar un iubit dar sa fie mu*ist si sa aiba 14, 16 any daca aveti idiuri de baieti mu|sti luati idiul meu...sunteti mu|sti? Hai sa ne cunoastem...

Răspuns utilizator avertizat
| RainDrop a răspuns:

Justin "barbie"
Prin mesajul tau, se pare ca esti intr-o stare proasta straight face
Tipic pentru emo.
Si apropopo, muzica emo nu este bieber, el este pentru bisexuali.
Am cateva iduri, dar toti sau intors la viata normala, asa cum ar trebui si TU.

| RockOut4ever a răspuns:

Lasalinpacepebiberon@yahoo.com rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata da bine